"Це політичний тероризм", - мер Чернівців про депутатів міськради

Політичним тероризмом назвав міський голова Чернівців Олексій Каспрук небажання депутатів міської ради розв’язувати нагальні проблеми.

- Багато часу вдень витрачається на пустопорожні балачки, а принципові рішення не приймаються, - сказав мер на брифінгу. - Так на жаль, міська рада після багатогодинних обговорень не спромоглася розділити 230 мільйонів гривень, які знаходяться на рахунках банків і які мають бути спрямовані на розвиток Чернівців – ремонт доріг і каналізації, будівництво дитячих садочків та інше. Це питання було включено до порядку денного березневої сесії, яка розпочалася 30 березня і триває досі, але так і не розглянуто. Депутати оголосили вчора, 12 квітня, перерву на тиждень. Ще одна з проблем, яку мали розглянути депутати 12 квітня, ситуація на водоканалі. Кілька днів тому "Чернівціоблнерго" попередило водоканал про обмеження енергопостачання через борги.

Однак 12 квітня депутати це не розглядали, натомість оголосили перерву на тиждень. Це штучні проблеми, є група депутатів, флагманом якої є "Рідне місто", яка будь-яку проблему перетворює на величезний скандал, щоб дискредитувати керівництво міста і показати, що у місті все погано. При цьому деякі проблеми депутати штучно створюють.

– Я цього не розумію, я не можу це назвати це інакше, ніж політичний терроризм, - вважає мер. - Знаючи, що населення залишиться без води в Чистий четвер і в Пасхальні свята не голосувати за погашення боргів за електроенергію.

Вихід вдалося знайти, домовитися з обленерго і відновити водопостачання.

– Я вже казав і повторю ще раз: шановні колеги-депутати. Якщо у місті все так погано, а це, до речі, наша з вами спільна відповідальність, давайте усі разом підемо на перевибори. Я готовий. Щоби громада дала оцінку тому, що відбувається в місті, – заявив Каспрук. – Я чітко бачу намагання завести ситуацію в глухий кут, щоб можна було сказати, що мер дуже поганий.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook