Інститут термоелектрики в Чернівцях співпрацюватиме з китайською корпорацією Huawei


Китайська компанія Huawei співпрацюватиме з Інститутом термоелектрики Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, який знаходиться у Чернівцях.

Буковинські науковці здійснюватимуть розробки на замовлення китайських партнерів, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

За словами керівника науково-дослідних центрів Huawei Джуна Пенга, компанія має на меті впроваджувати довгострокові дослідження і співпрацювати з українськими науковцями, це сприятиме розвитку обох країн.

"Використання на взаємовигідних засадах наукових досягнень українських вчених є підґрунтям для відкриття в Україні центру компанії "Huawei" із впровадження перспективних розробок у виробництво, що дозволить створити нові спільні підприємства та нові робочі місця", - наголосив голова ОДА Олександр Фищук.

У свою чергу, директор Інституту термоелектрики Лук'ян Анатичук повідомив, що установа вже давно співпрацює з китайськими компаніями. А співпраця з Huawei ставить перед буковинськими науковцями завдання, які не просто виконати. Ці завдання рухають вперед технології.

Довідка:
Компанія Huawei – один зі світових лідерів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Кожен третій дзвінок у світі здійснюється за допомогою телекомунікаційного обладнання цієї компанії. З 1998 року Huawei має представництво в Україні.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook