Чернівецькі дороги залишилися без розмітки. На пішоходних переходах залишилося лише по одній “зебрі” ближче до тротуарів. Залишки розмітки, яка розділяє дорогу є лише на Головній поблизу вокзалу та на Руській. На бруківці у центральній частині міста розмітки майже не видно.

Розмітку почнуть відновлювати з 1травня. Про це кореспонденту molbuk.uaповідомив начальник МіськШЕПу Михайло Ігнатьєв.

- 24 квітня заключаємо договір із фірмою для постачання фарб. За п’ять днів вони їх мають привезти у Чернівці і вже з 1 травня плануємо розпочати роботи, - розповів начальник МіськШЕП Михайло Ігнатьєв. - Спочатку нанесемо розмітку на центральні дороги та об’їзні, а вже потім на прилеглі. Впоратися плануємо за два тижні.

Ми кожні півроку наносимо розмітку у місті. На трасах центральні лінії розмітки так не стриються, як у місті. Автомобілі у місті часто роблять маневри, тому й розмітка стирається. Дуже швидко стриється розмітка на бруківці, доводиться її наносити тричі на півроку.

А ось на дорогах, де асфальт хороший, робимо це рідше, наприклад, на вулицях Винниченка, Руській. Ми вже вивчали питання придбання фарб, які би менше стрилися, але таких не знайшли.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook