"У Лужанах будь-які цигарки наштампують", - чернівчани про дефіцит цигарок

У магазинах Чернівців майже всі полиці з цигарками порожні - де-не-де поодинокі упаковки залишилися.

Натомість на Калиніському ринку цигарки продають по 35 гривень за пачку. Чернівчанин, який на ринку придбав дві упаковки, обурюється:

"Куди поліція дивиться? На Калинці вільно продають контрабанду за 35 гривень-пачка. Зараз немає легальних цигарок, все, що продають - контрабанда, - переконаний чоловік. - Відомо, що у Лужанах (Кіцманський район), яку хочеш пачку наштампують, які-завгодно цигарки "випускають". Їх і продають на Калинці. Хотів взяти чек, але продавці не дають, навіть якщо їх попросиш. То ж очевидно, що продають контрабанду".

Про те, що на ринку з’явилося чимало контрабанди підтверджують і продавці цигарок у спеціалізованих магазинах. Вони кажуть, що товар не надходить вже кілька тижнів, за цей час майже всі запаси розпродали.

"За 20 років роботи у магазині такого не пригадую, щоб "вичистили" все, - каже продавець у гуртовому магазині. - Зараз склалася ситуація, що люди будуть купувати усе, що продають. Бо ж курити хочеться. Але люди мали б дивилися, що купують".

Нагадаємо, останні два-три тижні на ринку виник дефіцит цигарок. Через те, що у грудні 2016 року Антимонопольний комітет розпочав розслідування щодо одного із найбільших постачальників цигарок в Україну на предмет порушення підприємством антимонопольного законодавства. Згодом, до справи долучилися й правоохоронці, які підозрюють монополіста у фінансових порушеннях.