Буковинські школярі виявилися хорошими знавцями Біблії

Учні Банилівської ЗОШ І-ІІІст. імені Івана Діяконюка Вижницького р-ну на Буковині здобули призові місця на Всеукраїнській олімпіаді "ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ – 2017" серед учнів 7-11 класів, що пройшла Національному університеті "Острозька академія" (м.Острог).

На олімпіаді відзначилися Кузенко Ярослав - 7 клас, ІІ місце та Стринадко Зіновія - 11 клас, ІІ місце (вчитель Стринадко О.І.) і були нагороджені грамотами, дипломами та літературою духовного змісту, повідомляє департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.

Цьогорічна олімпіада була присвячена дослідженню Святого Письма на тему: "Біблія про сімейні цінності і взаємини у сім’ї". Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії; виховання духовно багатої, національно свідомої особистості; залучення школярів до вивчення школярів курсів духовно-морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

Під час олімпіади учням та студентам було запропоновано виконати тест на знання Святого Письма, презентувати свої творчі роботи та вирішити запропоновані актуальні ситуації на основі вчення Біблії.

Розпочалася олімпіада молебнем у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького, по закінченні якого відбулося урочисте відкриття Х Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії".

Також під час олімпіади було встановлено новий рекорд України: "Читання молитви "Отче Наш" найбільшою кількістю мов (24)", у якому взяли участь носії мов, а також особи, які володіють ними як іноземними.