Чернівчани, не чекаючи податкових повідомлень, сплатили за житло майже 4 мільйони гривень

Упродовж чотирьох місяців цього року платники податку на нерухоме майно сплатили до бюджету Чернівців 3,9 мільйона гривень податку, що на 2,4 млн. грн., або у 2,7 рази перевищує показники минулого року.

Власники квадратних метрів – юридичні особи наповнили місцеву казну на 3808,2 тис. грн., а громадяни – 60,2 тис. грн.

Суб’єкти декларування – юридичні особи самостійно визначають суму податку на нерухоме майно та перераховують її в бюджет.

Щодо фізичних осіб, які мають у власності нерухомість, що підлягає оподаткуванню, то податкове зобов’язання їм визначають органи ДФС та до 1 липня надсилають повідомлення про сплату належної суми.

Громадяни ще мають час, щоб провести звірку з органами ДФС стосовно об’єктів нерухомості та їх площі для правильного нарахування суми податку. Для цього їм потрібно завітати до Центру обслуговування платників та звірити наявну в органах ДФС інформацію щодо належного їм майна.

Нагадаємо, власникик житла, яке перевищує 60 квадратів мають сплатити цей податок. Чим більша площа, тим більша сума податку.

А власники житла, яке перевищує 500 квадратів, зобов’язані сплатити додатково ще 25 тисяч гривень.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 54-56-51, 54-60-23, або завітавши до Чернівецької ОДПІ за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А, каб. №№208, 222.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook