«Опоблок» звинувачує депутата Чернівецької облради у побитті свого активіста

Представники "Опозиційного блоку" звинуватили у побитті свого активіста Руслана Тулика депутата Чернівецької обласної ради від фракції "Самопоміч" Ольгу Кобевко.

Про це йдеться у публікації на офіційному сайті політичної партії.

"10 травня біля Чернівецького аеропорту радикали під керівництвом депутата Чернівецької обласної ради фракції "Самопоміч" Ольги Кобевко, жорстоко побили голову Чернівецького міського відділення партії Опозиційний блок Руслана Тулика", - ідеться в заяві.

На сайті також повідомляється, що після оприлюднення фотографій святкування Дня Перемоги на своїй сторінці в соцмережах, Руслан Тулик почав отримувати коментарі агресивного і загрозливого характеру від радикально налаштованих осіб.

"Ці погрози реалізували - близько десятка людей у ​​камуфляжній формі звірячому побили Руслана. Організатором і безпосереднім учасником цих подій виявилася лікар Чернівецької обласної клінічної лікарні, депутат Чернівецької обласної ради фракції "Самопоміч" Ольга Кобевко, яка роздавала команди радикалам і знімала все на мобільний телефон. Кричущим залишається той факт, що в центрі Європи, серед білого дня, лікар за професією, депутат і врешті-решт - жінка, без жодного докору сумління, насолоджувалася цим звірячим побиттям", - ідеться в повідомленні.

Зазначається також, що Тулик госпіталізований у важкому стані, зі струсом мозку і численними забоями в нейрохірургічне відділення лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці. Опозиціонери подали заяву про напад до поліції.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook