«Бійка була побутовою і не мала політичного забарвлення»: у поліції прокоментували конфлікт у Чернівцях за участю активіста «Опоблоку»

У Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області прокоментували конфлікт, який виник 10 травня поблизу аеропорту "Чернівці", учасником якої був активіст "Опозиціного блоку" Руслан Тулик.

Як повідомив т. в. о. начальника Чернівецького відділу поліції ГУНП області Артем КУЦАК, у бійці брало участь лише двоє осіб, одним із яких якраз і був представник "Опозиційного блоку" Тулик. Учасники конфлікту завдали одне одному легкі тілесні ушкодження, а згодом, після приїзду працівників патрульної поліції та слідчо-оперативної групи ГУНП, написали заяви правоохоронцям один на одного.

За словами А. Куцака, конфлікт носив виключно побутовий характер та не мав політичного забарвлення. Виник він між учасниками конфлікту задовго до цієї бійки.

У свою чергу, начальник управління превентивної діяльності ГУНП області Святослав КІШЛАР додав, що Руслан Тулик раніше ображав вдову одного з загиблих у зоні АТО бійців та плюндрував його честь та гідність. За словами правоохоронця, сам активіст "Опоблоку" і був ініціатором зустрічі. Озвучена представниками "Опозиційного блоку" про участь у конфлікті неонацистів, фашистів та радикалів, за інформацією поліції, є неправдивою.

Крім того, на прес-конференції був присутнім батько іншого учасника конфлікту Віктор ПСАРЮК. Він повідомив, що опонентом опоблоківця був його син - відомий у Чернівцях волонтер Олег Ревега. За словами батька, Руслан першим ударив Олега, після чого вони обмінялися кількома ударами. Після бійки активісти-опозиціонер спокійно сів до власної автівки та поїхав. Лише згодом він викликав "швидку".

Читайте також: "Тулику дали під**ачників атовці, яких він обізвав "аватарами": журналіст Кобевко прокоментував звинувачення "Опоблоку"

Нагадаємо, учора політична партія "Опозиційний блок" оприлюднила повідомлення про побиття їхнього активіста з Чернівців Руслана Тулика групою активістів, серед яких була і Ольга Кобевко. "Опоблок" повідомив, що Тулика після інциденту у важкому стані було госпіталізовано.

Натомість у лікарні інформацію про "важкий стан" пацієнта Тулика спростували.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook