Влада Чернівців закликала жителів міста встановлювати теплові лічильники

Міський голова Чернівців Олексій КАСПРУК закликав мешканців будинків з централізованим теплопостачанням подавати заявки до департаменту житлово-комунального господарства на встановлення лічильників. Тому що до будинків, які не будуть обладнані лічильниками, комунальні підприємства не зможуть подати тепло.

Про це Олексій Каспрук повідомив на брифінгу 15 травня, пише molbuk.ua

-Важливим питанням є встановлення теплових лічильників. Вже після завершення опалювального сезону депутатами було прийняте рішення про виділення коштів на їх встановлення, - сказав О. Каспрук. - Згідно нових правил, до початку опалювального сезону всі будинки, яким подається централізоване теплопостачання, мають бути стовідсотково забезпечені обліком. Тобто до першого липня - одна частина, це 75 відсотків, і сто відсотків — до початку опалювального сезону.

“Тому закликаю громадян об'єднуватися, подавати заявки на встановлення лічильників з розумінням того, що без стовідсоткового встановлення лічильників компанія “Чернівцітеплокомуненерго” може втратити ліцензію. Ми цього допустити не можемо, тому в ті будинки, в яких немає приладів обліку, ми не зможемо подати тепло. Будемо активно продовжувати інформувати населення, долучати, допомагати. Але прошу чернівчан звернути на це увагу зараз, а не перед початком опалювального сезону”, - додав міський голова.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook