У Чернівцях на лічильники тепла вперше виділили 13 мільйонів гривень


У Чернівцях у сто відсотках будинків мають встановити лічильники обліку тепла. Для цього місто вперше виділило 13,8 мільйонів гривень.

Про це molbuk.ua повідомили у департаменті ЖКГ.

“Лічильники тепла мають встановлюватися за дольовою участю мешканців — 20 відсотків сплачують мешканці, 80 відсотків — місто. Виділено 13,8 мільйонів гривень. З цих коштів чотири мільйона гривень потрібно віддати підрядникам за виконані роботи. Але є вільних коштів дев’ять мільйонів гривень. Цього року приладами обліку тепла має бути стовідсотково оснащено весь житловий фонд, тому на це першочергово виділили кошти”, - розповіла начальник відділу реформування Жанна Владика.

Минулого року у Чернівцях було встановлено лічильників на суму понад сім мільйонів гривень у 133 будинках. Це майже 52 відсотка житлового фонду.

Довідка

Щоби встановити прилад обліку тепла за дольової участі (20 відсотків сплачують мешканці, 80 відсотків перераховує місто), потрібно написати заяву у департаменті ЖКГ. Підписати згоду всіх співвласників будинку, зібрати свою частину коштів (20 відсотків) і перерахувати ці кошти підряднику як аванс.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook