Рибчинський: "На бюджет Євробачення-2017 можна було провести три подібні конкурси"

Голова українського журі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, поет Юрій Рибчинський зізнався, що його пригнічує організація конкурсу та його корупційна складова.

"І звичайно, мене обурює ще один факт. Не можу про це мовчати. Це те, що за нинішній бюджет Євробачення можна було б провести три подібні конкурси. Не знаю, куди дивиться наша прокуратура, але це ж на поверхні - корупційна складова цього конкурсу. Наприклад, у минулому році в Стокгольмі подібний конкурс провели за 9 мільйонів євро. І досить пристойно. В Естонії колись витратили 12 мільйонів євро. Але такі цифри, як у нас, багатьом країнам навіть не снилися. Бідний народ в Європі - й найдорожче Євробачення", - заявив він в інтерв'ю "DT.UA".

Нагадаємо, бюджет Євробачення-2017 складає близько 30 мільйонів євро. Він також додав, що для конкурсу не були побудовані концертні зали, а "в монопольному залі "Україна" - абсолютно дика оренда".

"Так, на футбольному Євро-2012 теж, не сумніваюся, була корупційна складова. Але тоді хоча б були побудовані дороги, реконструйовані стадіони. І це все залишилося Україні", - наголосив Рибчинський.

Раніше голова українського журі конкурсу Євробачення-2017 поет Юрій Рибчинський зізнався, що його не запросили ні на червону доріжку, ні на шоу в Міжнародному виставковому центрі.